Başvurularla Alakalı Önemli Tarihler

Başvurularla Alakalı Önemli Tarihler

8 Ağustos 2022 Pazartesi   Başvuruların Başlangıcı
26 Ağustos 2022 Cuma  Başvuruları Bitişi
30 Ağustos 2022 Salı  2022-2023 Mülakatları (Online)
1 Eylül 2022 Perşembe  Suffe Meclisine Kabul Edilen Öğrencilerin İlanı

 

LÜTFEN DİKKAT EDELİM

Kayıtlara ilişkin bilgilendirmeler SMS ve Telefon yoluyla tüm adaylara yapılacaktır. Güncel bilgilendirme ve duyurular ise www.suffemeclisi.org sayfası üzerinden verildiği için takipte kalınması gerekmektedir.

SUFFE MECLİSİ İSLÂMÎ İLİMLER MERKEZİ, Aziz Mahmud Hüdâyî Vakfına bağlı bir kurum/birim olup İslâmî ilimleri okumak ve kadim ulemanın müstakim çizgisinde ilim tahsil etmek isteyen; klasik usul ile akademik yöntemleri bir arada idame ettirme gayretinde olan tüm ilim talebelerine hitap eden bir araştırma merkezidir. Üniversite sonuçlarının açıklanmasıyla başlayan yeni dönem kayıtları bu sene 8 Ağustos 2022 itibariyle başlamış bulunmaktadır. Başvurular ve ön kayıtlar online olarak yapılmaktadır. Ağırlıklı olarak İlahiyat fakültesinde okuyan öğrenciler olmak üzere diğer fakülte ve bölümlerde okuyan öğrenciler de müracaat edebilmektedir ve müracaatı kabul edilen öğrenciler 5 sene boyunca derslere devam etmektedir.

2012 yılından itibaren derslere devam eden Suffe Meclisi bu seneye kadar 5 dönem mezun vermiştir. Yurt içinde ve yurt dışında muhtelif görevlerde olan mezunlarımız lisansüstü eğitimleri başta olmak üzere okumalarına ve görevlerine devam etmektedirler.

Suffe Meclisi başvuruları belirtilen tarihler arasında internet sayfasından yapılıyor olup mülakat sonrası kayıtları kabul edilen öğrencilerin kesin kayıtları yapılacaktır.

Başvuru için tıklayınız

Yorum Yap