YAZ DÖNEMİ PROGRAMI MUHTEREM OSMAN NURİ TOPBAŞ HOCAEFENDİYİ ZİYARET İLE SONA ERDİ

Suffe Meclisi İslâmî İlimler Merkezinde fıkıh, tefsir, hadis, nahiv, akaid, kavâid-i külliye ve fıkıh usulü derslerinin yapıldığı yaz dönemi programı bugün itibariyle sona erdi.

Yapılan derslerin yanı sıra doğa gezisi, rafting etkinliği, kültürel programlar, önemli ziyaretler gibi faaliyetlerin olduğu yaz döneminin son programı, “hitâmühû misk” kabilinden bir ziyaret ve temenni ile Muhterem Üstadımız Osman Nuri Topbaş Hocamızın “ilim tahsilinde kalbi ve zihni bulandıran unsurlar, hizmet ve çerçevesi, içinde bulunduğumuz dünyanın bizden beklediği ve edindiğimiz ilmin bu beklenti çerçevesinde insanlara kanalize edilmesi, ilim-takva ve kariyer üçgeninde duruş ve tutumumuza dair “ teşvik, telkin ve tavsiyelerini alarak icra edildi. Hamdolsun.

Allah Teâlâ Muhterem Üstadımıza hayırlı, bereketli ve afiyetli ömürler; bizlere de muvaffakiyetler ve istikamette olmayı/kalmayı lütfetsin.

Derslere verilen bir haftalık ara sonrası yeni döneme yeni öğrencilerimizin de katılımıyla inşâallah 3 Ekim tarihinde başlanacaktır.

Tüm ilim talebesi kardeşlerimize yeni dönemin hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.

Yorum Yap